Ecodab
tr en

Hakkımızda

                                                   

İnan Tarım Ürünleri Ticaret olarak 1986 yılında temellerimizi attık. 1997 yılında İnanTarımECODAB® markası adı altında tescillenerek Antalya'da 4.000 malan üzerinde kurulduk ve sanayileşerek yatırımlar yapmaya başladık. Organik ve konvansiyonel uçucu yağlar, sabit yağlar, bitkisel sular, baharatlar ve bitkisel çaylar olarak beklenenden çok daha kısa bir süre içerisinde geliştik ve ürünlerimizi tüm dünyaya ihraç etmeye başladık.


2010 yılında Kesme köyü Sütçüler Isparta'da 6000 malan üzerine %100 gül yağı, gül suyu ve gül konkreti  üretimi yapan ikinci bir fabrika kurduk ve Isparta gülünün dünya çapında tanıtılmasına katkıda bulunduk.

 

2011 yılında inşaatına  başladığımız Deniztepesi Mahallesi Serik Antalya adresindeki yeni fabrikamızı 2015 yılında faliyete geçirerek 55.525 maçık ,  yaklaşık 10.000 m2 kapalı alan  üzerinde uçucu yağlar,sabit yağlar,bitkisel sular,baharatlar ve bitki çaylarını üretmeye başladık

 

Ürünlerimizin sürdürülebilir kalitesi, hijyenik üretim alanlarımız ve güvenilir şirket politikamız sayesinde iç ve dış pazarda kısa zamanda hakettiğimiz başarıyı yakaladık.

 

Şirket politikamız gereği kendimizi geliştirmekten hiçbir zaman vazgeçmeyeceğiz.

 

Ana Sayfa   |   Hakkımızda   |   Foto Galeri   |   Video Galeri   |   S.S.S   |   İletişim

 

Copyright © 2022 İnan Tarım Ürünleri Ticaret - Tüm Hakları Saklıdır.
Kodlama ve Tasarım - GK TASARIM